ჟიურის წევრები

გაიცანით ბიზნეს დაჯილდოება 2022-ის ჟიურის წევრები

ქეთევან ებანოიძე

ქეთევან ებანოიძე

Impact Hub Tbilisi | თანადამფუძნებელი

გვანცა ირემაშვილი

გვანცა ირემაშვილი

UNDP | Project Officer

გიორგი ისაკაძე

გიორგი ისაკაძე

Forbes საქართველო | მთავარი რედაქტორი

გელა მღებრიშვილი

გელა მღებრიშვილი

Nexia TA | მმართველი პარტნიორი

ელენე ჯღარკავა

ელენე ჯღარკავა

CSB-ის დეკანი

გიორგი სიმონგულაშვილი

გიორგი სიმონგულაშვილი

GEC Consulting | პარტნიორი

დავით ჩეჩელაშვილი

დავით ჩეჩელაშვილი

ტექნოლოგიური ანტერპრენერი

ანი კვარაცხელია

ანი კვარაცხელია

ექსპორტის განვითარების ასოციაცია | სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე

ნანა ჯანაშია

ნანა ჯანაშია

CENN | აღმასრულებელი დირექტორი

გეგა წურწუმია

გეგა წურწუმია

Payze

ივანე ლექვთაძე

ივანე ლექვთაძე

EFSE | უფროსი საინვესტიციო ოფიცერი

ავთანდილ კასრაძე

ავთანდილ კასრაძე

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო | თავმჯდომარე

ოთო ბერიშვილი

ოთო ბერიშვილი

აჭარა ჯგუფის CEO

ლევან გიორგაძე

ლევან გიორგაძე

ევექსი ჰოსპიტლები | დირექტორის მოადგილე

გიორგი ტუღუში

გიორგი ტუღუში

ქარი

დავით რიკიაშვილი

დავით რიკიაშვილი

Conect-ის დამფუძნებელი

ეკა ქათამაძე

ეკა ქათამაძე

GEC JSC | პარტნიორი

ელენე ჟვანია

ელენე ჟვანია

Impact Hub | თანადამფუძნებელი

დავით წიკლაური

დავით წიკლაური

USAID/საქართველო | კერძო სექტორის განვითარების უფროსი მრჩეველი

ერეკლე ინაშვილი

ერეკლე ინაშვილი

დიზაინერი, ბრენდისა და პროდუქტის სპეციალისტი

აკო ახალაია

აკო ახალაია

მარკეტერის დამფუძნებელი | სილქროუდ ჯგუფის მარკეტინგის დირექტორი

მიხეილ ხიდურელი

მიხეილ ხიდურელი

აწარმოე საქართველოში | ხელმძღვანელი

მედეა ტაბატაძე

მედეა ტაბატაძე

Insource | მმართველი პარტნიორი

კოტე სვანაძე

კოტე სვანაძე

"კოდალას" დამფუძნებელი

ნინო ენუქიძე

ნინო ენუქიძე

ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის | რექტორი

მამუკა შურღაია

მამუკა შურღაია

სილქ დეველოფმენთი | დირექტორი

ლუკა ნაჭყებია

ლუკა ნაჭყებია

შეფი, სარესტორნო ბიზნესის კონსულტანტი

მიხეილ წიკლაური

მიხეილ წიკლაური

Apple

თამარ ჩხეიძე

თამარ ჩხეიძე

DODO Designs

დიანა კიღურაძე

დიანა კიღურაძე

ვიზა | კავკასიის რეგიონალური მენეჯერი

ირმა დაუშვილი

ირმა დაუშვილი

ნუნისი

სექტემბერი რეგისტრაციის დაწყება
ოქტომბერი რეგისტრაციის დასრულება
ნოემბერი ფინალისტების გამოვლენა
დეკემბერი დაჯილდოების ღონისძიება